شعار سال
چهارشنبه 03 مرداد 1403

بیانیه حفظ حریم شخصی

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

 

 بیانیه حفظ حریم شخصی در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور مانند سایر سازمان ها ، جمع آوری اطلاعات ارباب رجوع در سایت و نحوه حفاظت از این اطلاعات را تشریح می کند و نسبت به اطلاعات جمع آوری شده احساس مسئولیت کرده و حفظ حریم شخصی مراجعین محترم به سایت را تضمین می کند.

 لازم به یاد آوری است در صورت دریافت اطلاعات هویتی از مراجعین ، این تضمین وجود دارد که تنها از این اطلاعات بر اساس اصول مطرح شده در این بیانیه استفاده خواهد شد . در هر حال تعهدات و مسئولیت های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور محدود به توانایی ها و امکانات در اختیار این سازمان است و این سازمان در قبال اقدامات مجرمانه و یا حوادث و رویدادهای غیرمترقبه یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور نباشد، مسئولیت و یا تعهدی نخواهد داشت.

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برای حریم خصوصی شما ارزش بالایی قائل است.

 لطفا متن زیر را بخوانید تا بیشتر با نحوه برخورد این سازمان با اطلاعاتی که هویت شما را فاش می کند آشنا شوید.

جمع آوری و استفاده از اطلاعات :

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تنها مالک اطلاعات جمع آوری شده در این وب سایت است. ما این اطلاعات را به هیچ نحو غیر از مواردی که در اینجا آورده شده نفروخته، اجاره نداده و به اشتراک نمی گذاریم. این اداره در بخش ها و به روش های مختلف اطلاعات کاربرانش را جمع آوری می کند.

استفاده از کوکی ها :

وقتی شما از سایت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بازدید می کنید، می توانید به صورت ناشناس در وب سایت بگردید. به عنوان یک کاربر مهمان، ممکن است برای بررسی بازدید شما از کوکی استفاده کنیم.

 همچنین اگر به عنوان یک کاربر ثبت نام کرده ( عضو) استفاده کنید، ما ازکوکی هابرای ذخیره سازی اطلاعات شخصی شما مانند نام کاربری و دیگر اطلاعاتی که می تواند هویت شما را فاش کند، استفاده می کنیم .کوکی حجم کوچکی از اطلاعات است که توسط یک وب سرور به مرورگر وب شما انتقال می یابد و تنها توسط سروری که آن را برای شما فرستاده قابل خواندن است.

کوکی با ذخیره سازی اطلاعات کاربری شما، همانند کارت شناسایی عمل می کند. کوکی نمی تواند دستوری را اجرا و یا ویروسی را منتقل کند. بیشتر مرورگرهای وب به صورت پیش فرض کوکی ها را می پذیرند. شما می توانید به مرورگر وب خود دستوردهید که به هنگام دریافت کوکی به شما اطلاع دهد و این اجازه را بدهد که آن  را پذیرفته یا رد کنید. برای بعضی از امکانات سینره پذیرفته شدن کوکی ها اجباری است. کاربرانی که کوکی ها را رد کنند نمی توانند از آن امکانات استفاده کنند.

 

به وب سایت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان خوش آمدید. این اداره کل برای حریم خصوصی کاربران خود ارزش فراوان قائل است. در این بیانیه در خصوص امنیت اطلاعات، محتوی وب سایت، پست الکترونیکی و اکانت ها به شرح مواردی می پردازیم:

امنیت اطلاعات :
ما حفظ حریم شخصی کاربران خود را تضمین می نماییم، اطلاعات دریافت شده که جنبه شخصی داشته باشند و یا کاربر با نمایش عمومی آن موافق نباشد به هیچ عنوان به اشتراک گذاشته نشده و در معرض نمایش عموم قرار نمی گیرد . برای حفظ امنیت اطلاعات از به روزترین شیوه های مرسوم  ج هت جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز و نفوذ به سیستم استفاده می گردد.

محتوی تارنما:
به غیر از درج رویدادها و تازه ها و اطلاع رسانی های لازم، مخاطبین می توانند از طریق تورمجازی،‌دفترچه های راهنما، دستور العمل  و بخشنامه ها، فرم های ارزیابی و .... به محتوای سایت دسترسی پیدا کنند. اکثریت مطالب با نظارت مدیر کل مجموعه و واحد روابط عمومی بر روی تارنما قرار می گیرد.

پست الکترونیک، سامانه های اتوماسیون اداری و دبیرخانه:
اطلاعات مورد نیازمتقاضیان به صورت تکمیل فرم الکترونیک و یا فرم دستی که در اختیار دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات قرار می گیرد این فرم ها پس از تأئید مدیر کل دستگاه به طور معمول نام کاربری و رمز ورود دراختیار اشخاص متقاضی قرار می گیرند.

پیوندها:
در این وب سایت و وب سایت های زیر مجموعه آن پیوندهای بسیاری به سایر مجموعه ها و ارگان ها وجود دارد که همگی مرتبط با نوع فعالیت آموزشی است، تمامی این سایت ها تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نمایند. وقتی کاربر وب سایت ما از این لینک ها استفاده می نماید در واقع از محدوده وب سایت ما خارج می شود لذا کنترل محتوی و حفظ حریم شخصی افراد در این وب سایت ها نیز خارج از مسئولیت ما خواهد بود.
   
سایر پیوندها
تنظیمات قالب
گفتگو انلاین

سامانه ی گفتگوی آنلاین